KFOP hledá studenta nebo studentku na juniorní vědeckou spolupráci

Katedra financí a oceňování hledá studenta nebo studentku na juniorní vědeckou spolupráci (dříve tzv. „pomvěd“ 🙂).
Úkolem bude samostatná práce s daty pod vedením dr. Rýdlové a dr. Podškubky, zejména zpracování rešerší v odborných publikačních databázích dostupných na VŠE, přenos a úprava dat, jejich příprava pro statistické zpracování. Oblasti zkoumání v roce 2024 jsou nemovitosti a ESG.
Práci lze vykonávat flexibilně dle vlastních časových možností formou homeoffice nebo v kanceláři na naší katedře na VŠE v NB. Odměna bude dohodnutou hodinovou sazbou formou stipendia.
Zájemci, zašlete prosím do 11.3.2024 stručný motivační email (proč máte o tuto práci zájem) a pár slov o sobě (pracovní zkušenosti, oblasti odborného zájmu), Vaše časové možnosti a kontaktní údaje včetně telefonu na adresu: barbora.rydlova@vse.cz.
Budeme se těšit na spolupráci!