Soutěž FINdiplomka 2023 se Českou asociací pro finanční řízení

České asociace pro finanční řízení vyhlašuje soutěž FINdiplomka, v rámci které bude letos již posedmé oceňovat nejlepší diplomové z oblasti podnikových financí, controllingu a účetnictví.

O co se jedná?
  • Soutěže se mohou zúčastnit studenti, kteří studují v denním nebo distančním studijním programu na některé z vysokých státních a soukromých škol v České republice a budou v tomto akademickém roce obhajovat diplomovou práci v oblastipodnikové ekonomiky, financí a účetnictví.
  • Každý soutěžící, který splňuje podmínky účasti na projektu FINdiplomka, musí vyplnit přihlášku v termínu do 30. 9. 2023.
  • Do soutěže budou zařazeny práce, které splní všechny podmínky účasti a byly obhájeny nejpozději do30. 9. 2023.
  • Soutěžící mohou přihlásit diplomové práce napsané v jazyce českém, slovenském a anglickém. Následná prezentace bude probíhat pouze v českém nebo slovenském jazyce.

Detailní pravidla projektu naleznete ZDE

Přihlásit svojí závěrečnou práci do soutěže lze na stránkách České asociace pro finanční řízení po vyplnění přihlášky

Soutěž FINdiplomka 2023 se Českou asociací pro finanční řízení