FINdiplomka 2024

České asociace pro finanční řízení informuje o soutěži FINdiplomka 2024. Tuto soutěž pořádáme již osmým rokem a je to pro studenty skvělá příležitost, jak získat za svoji diplomovou práci další ocenění. Partnery celé soutěže jsou DEK Group a Controller Institut.

O co se jedná?

• Soutěže se mohou zúčastnit studenti, kteří studují v denním nebo distančním studijním programu na některé z vysokých státních a soukromých škol v České republice a budou v tomto akademickém roce obhajovat diplomovou práci v oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví.
  • Každý soutěžící, který splňuje podmínky účasti na projektu FINdiplomka, musí vyplnit přihlášku a to v termínu do 30. 9. 2024.
  • Do soutěže budou zařazeny práce, které splní všechny podmínky účasti a byly obhájeny nejpozději 30. 9. 2024.
  • Soutěžící mohou přihlásit diplomové práce napsané v jazyce českém, slovenském a anglickém. Následná prezentace bude probíhat pouze v českém nebo slovenském jazyce.

Detailní pravidla projektu naleznete ZDE.

Na vítěze loňského ročníku se můžete podívat ZDE.

Leták soutěže k vytištění je k dispozici ZDE.

FINdiplomka 2024