Vážení studenti,

rádi bychom Vám nabídli posledních pár volných míst na prakticky orientovaném mimosemestrálním kurzu
Financial management and financial planning: A simulation case study v rámci International Week 2024 ve dnech 16.-18.1.2024 na VŠE.

Vyučujícím je hostující profesor Carsten Wilken z University of Emden v Německu a kurz bude vyučován interaktivní formou simulační hry v menších týmech. Více podrobností naleznete na odkazu níže.

Kurz je za 3ECTS kredity a bude vyučován anglicky. Uzavřen je týmovou prezentací na poslední hodině.

Pokud byste měli zájem se do kurzu zapsat, napište mail barbora.rydlova@vse.cz a my vás do kurzu zapíšeme.

Díky a dobrý vsup do nového roku